Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Aktualności

CHRISTMAS POOL PARTY 15.12.2017

Już poraz kolejny odbyła się w Pływalni Miejskiej Nawa impreza z cyklu Pool Party, tym razem CHRISTMAS POOL PARTY 15.12.2017r. , podczas której dominował świąteczny nastrój i atmosfera.

Spotkanie ze Św. Mikołajem, pląsy, hulańce oraz konkursy w wodzie, wodny tor przeszkód, warsztaty decoupage, warsztaty pierwszej pomocy, balonowe origami - to wszystko czekało na uczestników zabawy.

Każdy uczestnik mógł uwiecznić spotkanie ze Św. Mikołajem na pamiątkowym zdjęciu, a do domu zabrać własnoręcznie pomalowaną bombkę. W wodnych zmaganiach uczestniczy otrzymywali dyplomy za zajęcie miejsc na podium (I, II i III). W małym basenie można było poczuć już świąteczny klimat tańcząc z instruktorem do świątecznych utworów. Ogromnym powodzeniem cieszył się Wodny Tor Przeszkód, na którym swoich sił w pokonaniu go próbowali uczestnicy zabawy. Nasi goście mogli również wziąć udział w Warsztatach Pierwszej Pomocy. Na twarzach uczestników dominował uśmiech, biła od nich pozytywna energia i mnóstwo radości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Naszej świątecznej imprezy!