Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Aktualności

AQUA JOGA W FERIE - NOWOŚĆ ! !

Zajęcia trwają 45 minut, natomiast pozostałe 15 minut to konsultacje z Instruktorką, która będzie dostępna specjalnie dla uczestników treningu. Zajęcia poprowadzi Tresya - Yogavaganza - Instruktorka z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu Jogi, form rozciągających i wzmacniających, pochodząca z Infdonezji,tam też ucząca się Jogi i praktykująca ją.

Zajęcia odbywać się będą w małym basenie. Warunkiem uczestnictwa w nich jest wzrost min 140 cm. Na Jogę obowiązują ZAPISY (46 833 89 69). Ilość miejsc jest ograniczona.

AQUA JOGA to zajęcia typu Body&Mind wykonywane w wodzie. Zajęcia prowadzone są w spokojnym tempie, przy relaksującej muzyce. Składają się z trzech części:
rozgrzewka
Asany (pozycje Jogi (statyczne i dynamiczne) z serii równowaga i stabilizacja
relaksacja

Celem zajęć jest rozciągnięcie mięśni przy jednoczesnym użyciu prawidłowego oddechu. Woda, która powoduje opór na mięśnie jednocześnie rozluźnia ciało nie powodując napięcia. Aqua Joga bardzo korzystnie wpływa na kształtowanie sylwetki oraz relaksuje ciało. Bardzo pozytywnie działa               na stabilizację mięśni głębokich, układ ruchu i koordynację. Poprawia ruchomość w stawach i sprawność układu sercowo-naczyniowego oraz oddechowego.

Zajęcia prowadzone będą z aktualnym poziomem sprawności uczestników. Instruktor pokazuje trzy opcje jednego ćwiczenia - podstawową, średnio zaawansowaną i zaawansowaną.

To delikatna i bezpieczna forma ćwiczeń, dlatego polecana jest także kobietom w ciąży.

Serdecznie zapraszamy!