Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Biegi

XXIII Skierniewicki Bieg Niepodległości - dziękujemy !!!

Skierniewiczanie wraz z Władzami Miasta oraz zaproszonymi gośćmi uczcili 97 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę poprzez, m.in. udział we mszy świętej oraz XXIII Biegu Niepodległości nad Zalewem Zadębie.

Uroczystego otwarca XXIII Skierniewickiego Biegu Niepodległości dokonali Prezydent Miasta Skierniewice -Krzysztof Jażdżyk - który był Patronem wydarzenia - wraz z Prezesem OSiR NAWA - Tomaszem Przybyszem. W tym wyjątkowym biegu wzięlo udział ponad 800 biegaczy (dzieci, młodzieży i dorośli) w 16 kategoriach - od przedszkolaka do starszaka.Najmłodszy uczestnik biegu miał 1,5 roku, zaś najstarszy 79 lat.

Czytaj więcej...

XXIII Skierniewicki Bieg Niepodległości

Drodzy Biegacze,

już po raz dwudziesty trzeci zapraszamy Was do udziału w Skierniewickim Biegu Niepodległości pod Patronatem Prezydent Miasta Skierniewice - Krzysztofa Jażdżyka.

Kiedy: 11 listopada 2015 r., godz. 10:30

Gdzie: trasa wokół Zalewu ZADĘBIE w Skierniewicach

Dystans: 100 m - 10 km

Wpisowe: udział BEZPŁATNY

Czytaj więcej...

IV Skierniewicki Bieg Wiosny już za nami ...

Za nami IV Skierniewicki Bieg Wiosny (10-11.04.2015), który to po raz pierwszy odbył się w dwóch etapach. Pierwszy (piątek – 10.04.2015) przeznaczony był dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osób niepełnosprawnych. Natomiast w sobotę (II etap – 11.04.2015) wystartowali zawodnicy w kategorii OPEN. W tegorocznym biegu wzięło udział blisko 500 osób.

Czytaj więcej...