Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Biegi

XXIII Skierniewicki Bieg Niepodległości - dziękujemy !!!

Skierniewiczanie wraz z Władzami Miasta oraz zaproszonymi gośćmi uczcili 97 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę poprzez, m.in. udział we mszy świętej oraz XXIII Biegu Niepodległości nad Zalewem Zadębie.

Uroczystego otwarca XXIII Skierniewickiego Biegu Niepodległości dokonali Prezydent Miasta Skierniewice -Krzysztof Jażdżyk, który był Patronem wydarzenia, wraz z Prezesem OSiR NAWA - Tomaszem Przybyszem. W tym wyjątkowym biegu wzięlo udział ponad 800 biegaczy (dzieci, młodzieży i dorośli) w 16 kategoriach - od przedszkolaka do starszaka. Najmłodszy uczestnik biegu miał 1,5 roku, zaś najstarszy 79 lat.

Ośrodek Sportu i Rekreacji Nawa przygotował szereg tras biegowych - od 100 m do 10000 m - dostosowanych do poszczególnych kategorii wiekowych. Wszyscy uczestnicy XXIII Skierniewickiego Biegu Niepodległości otrzymali pamiątkowe plecaki oraz posiłek regeneracyjny. Ponadto najlepsi biegacze w każdej z kategorii zostali udekorowani medalami, zaś "Złoci Biegacze" w kat. OPEN dodatkowo zostali docenieni "Kartami Upominkowymi", które będą mogli zrealizować według własnych potrzeb w sklepie Sport-Trek. Najmłodsi, jak i najstarsi stażem uczestnicy otrzymali statuetki oraz nagrody ufundowane przez METRO FIT i Sklep SPORT-TREK.


Do biegu głównego zgłosiło się 180 uczestników - 39 kobiet i 141 mężczyzn. Na trasie biegu można było spotkać, m.in. Radnego Rady Miasta - Leszka Jeka oraz Prezesa Klubu Biegacza "tRUCHt" Konstantego Marata. Ponadto w XXIII Skierniewickim Biegu Niepodległości wzięli udział przedstawiciele lokalnych klubów sportowych, a także goście z całej Polski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biegaczom, kibicom oraz osobom, które brały udział w organizacji XXIII Skierniewickiego Biegu Niepodległości. Dziękujemy Patronom Medialnym za wsparcie przed wydarzeniem, liczne przybycie, jak i interesujące relacje z biegu.

 

Kategoria OPEN:

Lista zwycięzców

Wyniki kat. OPEN

Wyniki kat. OPEN - K/M

Wyniki kat. przedszkolno/szkolnych *

*) w przypadku błędu w imieniu/nazwisku/szkole bardzo prosimy o kontakt (niestety wiele kart startowych  było bardzo nieczytelnie wypełnionych)