Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Imprezy rekreacyjne

Bal Karnawałowy - "Pociągiem dookoła świata"

Wszystkich serdecznie zapraszamy na ‪WIELKI‬ ‪‎BAL‬ ‪‎KARNAWAŁOWY‬, który odbędzie się 13 lutego br., w Hali OSiR NAWA nr 1 przy ul. Pomologicznej 10 (stara hala), od godz. 11:00 do godz. 14:00, a poprowadzą go animatorzy z Żyrafa Club. 
"Pociągiem dookoła świata" jest to temat przewodni imprezy, a oznacza to, że dzieci wsiądą do pociągu na stacji Skierniewice i wyruszą w podróż po różnych zakątkach świata. W trakcie wyprawy czeka na nie nauka tańca przy muzyce charakterystycznej dla danego kraju orazmnóstwo konkursów z nagrodami. Podczas balu, jak to tradycja nakazuje, zostaną wyłonieni król i królowa balu, którzy to będą pełnić honory gospodarzy.
Ponadto dzieci wezmą udział w pokazie Zumby (tak na rozgrzewkę), oprócz tego będą przygotowane stoiska z różnymi atrakcjami, m.in. malowanie buziek, brokatowe stemple i tatuaże, wiązanie i modelowanie balonów oraz robienie masek karnawałowych. Wszyscy uczestnicy wyprawy "Pociągiem dookoła świata" otrzymają od organizatora - Ośrodek Sportu i Rekreacji NAWA Skierniewice słodki poczęstunek. A to wszystko zupełnie BEZPŁATNIE :-) !!!
Mile widziane stroje karnawałowe związanie z tematem balu :-)


Oj, będzie się działo :-) !!!


UWAGA !!!
PROSIMY O ZABRANIE OBUWIA NA ZMIANĘ !!!