Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Imprezy rekreacyjne

Pierwszy Kongres Fitness & Health & Beauty

W niedzielę, 8 listopada br., odbył się w Skierniewicach po raz pierwszy KONGRES FITNESS & HEALTH & BEAUTY, którego organizatorami byli Ośrodek Sportu i Rekreacji NAWA wraz Estetic Fitness. Gościem specjalnym wydarzenia była Elżbieta Furman, której dewiza brzmi: ”minimum urazów i przeciążeń-maksimum efektów i zadowolenia”.

W ramach eventu uczestnicy mieli możliwość zadbać o kondycję, zdrowie oraz urodę, natomiast Wystawcy mogli zaprezentować swoje firmy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie, spędzenie z nami niedzielnego popołudnia, a zarazem wsparcie zbiórki na rzecz Marzeny Ciesielskiej-Gratys. Dzięki Wam udało się zebrać do puszek 1268, 81 zł. Dochód z biletów wyniósł 2133 zł. Fotorelacja http://bit.ly/KongresFHB_foto

Współorganizatorowi kongresu - Estetic Fitness, Partnerom, Wystawcom, Gościom - Eli Furman oraz Jackowi Pachnowskiemu oraz Patronom Medialnym - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY, współpraca z Wami to prawdziwa przyjemność !!!