Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Imprezy rekreacyjne

Złoto i srebro dla Przedszkola nr 1

3 grudnia br. (czwartek) w Hali OSiR NAWA nr 1 przy ul. Pomologicznej 10 w Skierniewicach gościliśmy małych, wielkich sportowców, którzy przybyli na zawody sportowe zorganizowane przez OSiR NAWA.


"Przedszkole w ruchu" to akcja zachęcająca dzieci do aktywności ruchowej oraz integracji z rówieśnikami z innych placówek. Zawody te cieszą się bardzo dużym zainteresowanie, dlatego też zostały podzielone na 2 edycje. I właśnie w minony czwartek odbyła się druga, a zarazem ostatnia w tym roku edycja, w której wziełu udział ponad 150 sportowców z 3 przedszkoli.


Przedszkolaki wystartowały w pięciu konkurencjach: utrzymanie równowagi, skoki kangurów, zabawa w kelnera, zabawa z piłką oraz przeplatanie szarf. Swoją sprawność fizyczną prezentowały również wychowawczynie, dla których przygotowaliśmy rzut 5 kg piłką lekarską, natomiast podopieczni w tym czasie kibicowali najlepiej jak umieli za co także była nagroda.Swoją kondycję zaprezontowały grupy: Kraina Kolorowych Kwiatów, Kraina Wędrownych Ptaków, Mrówki oraz Biedronki z Przedszkola nr 3; Żabki i Zajączki z Przedszkola nr 8, a także Pszczółki i Mrówki z Przedszkola nr 1.


Po trudach zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali "coś na ząb"od św. Mikołaja. W akcji "Przedszkole w ruchu" nie ma przegranych, dlatego każdy zespół biorący udział w zawodach otrzymał pamiątkowy puchar. OSiR NAWA ufundował także statuetki dla najbardziej wysportowanej wychowawczyni oraz super kibicującej grupy.


Podium zdominowały dzieci z Przedszkola nr 1 zajmując najwyższe miejsca - pierwsze i drugie (Pszczółki i Mrówki), zaś na trzecim miejscu uplasowała się Kraina Kolorowych Kwiatów.Statuetka za najlepsze kibicowanie powędrowała do Mrówek z Przedszkola nr 1. Najlepiej wysportowaną wychowawczynią jest Pani Anna Bartosik z Przedszkola nr 3.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!