Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Imprezy rekreacyjne

Wiosenne Pląsy 2017

24 marca 2017 r. Pływalnia Miejska „NAWA” gościła uczestników „Wiosennych Pląsów”, dla których przygotowała szereg atrakcji w postaci kolorowych dmuchańców, balonowych cudów oraz wodnych gier i zabaw. Ponad to wszyscy, którzy mieli ukończone 7 lat mogli sprawdzić swoją kondycję pokonując Wodny Tor Przeszkód. A jak wiemy przed każdą aktywnością należy przeprowadzić tzw. rozgrzewkę, dlatego też za nim rozpoczęliśmy szereg zabaw i konkurencji odbył się Aqua Aerobic.
 
Dzięki współpracy ze skierniewickim oddziałem WOPR-u podczas imprezy były odbywały się Warsztaty Udzielania Pierwszej Pomocy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników Wiosennych Pląsów. Bardzo nas to cieszy, gdyż „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”.
 
Podczas minionego wydarzenia odbyła się zbiórka pieniędzy na Pomoc dla Konrada Sobolewskiego, który od 13 lat choruje na nocną napadową hemoglobinurie. Konrad potrzebuje przeszczepu szpiku, ale najpierw musi otrzymać lek hamujący napady choroby. Roczne leczenie lekiem Ekulizumab to koszt ok 1 200 000. Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim, jak i każdemu z osobna za wsparcie zbiórki kwotą 558,89 zł .
 
Wiosenne Pląsy to kolejna z imprez tematycznych, która wpisała się na stałe do kalendarza. Było gwarno, wesoło i bardzo energetycznie, a Wasza frekwencja i zadowolenie sprawiły, że nasze „akumulatory” naładowały się pozytywną energią.
 
Zarówno filmiki, jak i fotorelację znajdziecie na naszym fanpage'u Pływalnia Miejska NAWA-Skierniewice.