Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Piłka nożna

I Mistrzostwa Skierniewic w Bumper Ball "SKIERBALL 2016"

START - godz. 17:00

zmiana godziny SKIERBALL'a nastąpiła ze względu na wczorajszy awans Polaków do 1/8 finału. Pierwszy mecz w fazie pucharowej rozegrają właśnie w sobotę o godz. 15:00.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda rodziców/opiekunów prawnych

SLHPN 2015/2016 jest już po V kolejce

Za nami już V kolejka Skierniewickiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Wszyscy sympatycy piłki nożnej zgromadzeni w Hali OSiR NAWA nr 2 przy ul. Pomologicznej8 mogli podziwiać zmagania 30 zespołów. Na obecnym etapie w I lidze czołówka należy do Vekanolków, Alko Budowa Obiektów Sportowych oraz FC Borysław, w II lidze na prowadzeniu są Ogrodowa Sztrase, UDS Nowy Kawęczyn oraz Pawko&Patatoy Team S. Natomiast w III lidze pierwsze trzy miejsca należą do BJK Body Move Rehabilitacji, Plamogromców i Futrzaków.

Czytaj więcej...

I Futsalowa Liga Mistrzów

W miniony weekend (5-6.12.2015 r.) w Skierniewicach, w Hali OSiR NAWA nr 1 miało miejsce niecodzienne wydarzenie skierowane do miłośników i amatorów halowej piłki nożnej. Wzięły w nim udział drużyny z Łowicza, Żyrardowa oraz Skierniewic, a punktem podnoszącym rangę Futsalowej Ligi Mistrzów był mecz pokazowy gwiazd polskiej piłki nożnej, które mają na swoim koncie mecze rozgrywane, m.in. w reprezentacjach Polski czy Ukrainy.

Poczas eventu zbierane były także środki na leczenie Tomasza Michałowskiego. Ze sprzedanych wejściówek, licytacji oraz nagród przekazanych przez trzy pierwsze drużyny, udało się bowiem uzbierać prawie 7 tys. zł.

Wyniki FLM 2015

Źródło: http://skierniewice.eu/aktualnosci/88194

Rekordowa frekwencja na Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn

W dniu 8 listopada Ośrodek Sportu i Rekreacji NAWA zorganizował w Hali OSiR NAWA nr 1 kolejny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn. Wydarzenia związane z piłką nożną w Skierniewicach cieszą się ogromną frekwencją. I tym razem do rozgrywek stawiło się aż 18 drużyn, czyli blisko 200 zawodników.

Czytaj więcej...

Wyniki Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn

W dniu 31 października Ośrodek Sportu i Rekreacji NAWA zorganizował na Orliku nr 2 przy ul. 1 Maja 15 po raz kolejny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn. Turniej ten cieszył się ogromną frekwencją . Do rozgrywek stawiło się aż 12 drużyn. Ponad 100 zawodników...

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn