Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Piłka nożna

Rekordowa frekwencja na Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn

 

W dniu 8 listopada Ośrodek Sportu i Rekreacji NAWA zorganizował w Hali OSiR NAWA nr 1 kolejny Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn. Wydarzenia związane z piłką nożną w Skierniewicach cieszą się ogromną frekwencją. I tym razem do rozgrywek stawiło się aż 18 drużyn, czyli blisko 200 zawodników.Mecze rozegrano w 6 grupach, z których do ćwierćfinału awansowało 8 zespołów:

Grupa A:
1. Zacier
2. Kapsle
3. Wczorajsi

Grupa B:
1. Pro-Gamer
2. Co my tu robimy
3. BJK Team

Grupa C:
1. SMS Dąbkowice
2. Łabędzie
3. Judo Team

Grupa D:
1. Torpedo
2. Amsterdam
3. Stadion

Grupa E:
1. Ogień
2. Melanż
3. Napleton

Grupa F:
1. No Name
2. Ósemka
3. Wygramy Jutro


Do ćwierćfinałów przystąpiły drużyny z pierwszych miejsc z każdej grupy  oraz 2 zespoły z najlepszym bilansem spotkań. "Zacier" uległ "No Name" - 0:2 nie strzelając żadnego karnego, a "BJK" wygrywając grupę przegrał 1:2 w karnych z drużyną "Napleton".  W kolejnych ćwierćfinałach "Dąbkowice" przegrały z "Ogniem" 1:2 w karnych, a "Wygramy Jutro" gładko wygrało ze "Stadionem" - 5:1. W półfinałach "No Name" wygrał 7:6 po serii karnych z "Napletonem", a "Ogień" po cieżkich bojach 1:0 z "Wygramy Jutro".
W meczu o 3 miejsce "Napleton" pokonał "Wygramy Jutro" - 1:0. Finał przysporzył  kibicom dużo emocji -"Ogień" okazał się lepszym teamem wygrywając 1:0 z "No Name". Najlepszym zawodnikiem został Arkadiusz Blechowski, a najlepszym bramkarzem Jacek Milczarek.

Skład zwycięskiej drużyny:
1. Rafał Wójcik
2. Przemek Hamerliński
3. Damian Gawlikowski
4. Arkadiusz Blechowski
5. Mariusz Bursztynowicz
6. Bartosz Bolek

 

Serdecznie gratulujemy !!!