Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Piłka Siatkowa

III Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej dla Mariusza

W minioną niedzielę (13.12.2015 r.) w halach OSiR NAWA odbył się III Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „NAWA” w Skierniewicach. Po raz pierwszy zawody zostały rozegrane na dwóch halach jednocześnie. Natomiast po wyłonieniu ćwierćfinalistów rozgrywki zostały przeprowadzone tylko w Hali OSiR NAWA nr 1 przy ul. Pomologicznej 10.

Świąteczne turnieje zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, natomiast tegoroczna edycja była wyjątkowa, zarówno pod kątem frekwencji (maksymalna jak na jeden dzień), jak i poziomu umiejętności zespołów, które przyjechały z Bełchowa, Łowicza, Gałkówka, Warszawy, Łodzi, Wiskitek, Grodziska Mazowieckiego i oczywiście Skierniewic. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy: grupę A (Ignis, Skierniewicki Węgiel, UKS Korabka Łowicz, Virtus Wiskitki), grupę B (Są Gorsi, Tutti Frutti, Ekolog), grupę C (Berserkers, Karasuno, Solidar Bełchów, Plas Skierniewice) oraz grupę D ( Wariaty, AZS PWSZ Skierniewice, LKS Gałkówek).

Ponadto podczas III Świątecznego Turnieju Piłki Siatkowej została przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz jednego z siatkarzy, wieloletniego zawodnika UKS Korabka, który wraz z zespołem brał udział w kilku edycjach Skierniewickiej Ligi Siatkówki – Mariusza Misiura.

Mariusz w czerwcu uległ bardzo poważnemu wpadkowi komunikacyjnemu. Wygrał jedną z wielu walk – walkę o życie, ale przed nim jeszcze nie jedna bitwa, by wygrać wojnę. Jednak, żeby tak mogło się stać Mariusz potrzebuje natychmiastowej, bardzo kosztownej rehabilitacji. Dlatego też Rodzina, Przyjaciele, Koledzy z boiska oraz Kibice postanowili mu pomóc i rozpoczęli zbiórkę pieniędzy. Jest nam niezmiernie miło, że również mogliśmy pomóc. Podczas III Świątecznego Turnieju Siatkówki udało się zebrać do puszek ok. 1500 zł.

Dziękujemy wszystkim Sponsorem: MEDI-TRANS Zbigniew Farej – Transport Medyczny, Pizzerii Metro oraz firmie Enter za pomoc i wsparcie przy organizacji naszego eventu sportowego.

Wyniki oraz składy drużyn