Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

solarium

sauna

gabinet

Inne

Pływalnia

Obiekt, oddany do użytku w 1995 r. pełni funkcję sportowo – rekreacyjną i jak na razie jest jedynym takim miejscem w Skierniewicach. Mieści dwa baseny, duża niecka dostosowana jest do organizacji zawodów pływackich, natomiast mała niecka ze zjeżdżalnią i jacuzzi pełni rolę rekreacyjną.

Oprócz nauki, czy doskonalenia techniki pływania można również modelować swoją sylwetkę na zajęciach Aqua Aerobiku. Ponadto nasi Klienci mogą skorzystać z solarium, sauny, siłowni czy gabinetu odnowy biologicznej.

Bierni obserwatorzy zmagań wyczynowców mogą zająć miejsce na widowni mieszczącej ok. 250 osób. Dla odczuwających rosnący apetyt, szybką gastronomię proponuje funkcjonująca w obiekcie mała gastronomia.

Pływalnia jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dobrze wyposażone zaplecze techniczne oraz parking na ponad 100 miejsc postojowych.

Na pływalni organizowanych jest wiele imprez sportowych, w tym o znaczeniu krajowym i międzynarodowym - Mistrzostwa Polski Aktorów w Pływaniu, Grand Prix Polski w Pływaniu, Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej w Pływaniu, Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym, Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym.