Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Pływanie

SSLP 2017/2018 - SP - Edycja Zimowa

22 listopada 2017 w Pływalni Miejskiej NAWA odbyła się Edycja Zimowa Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prez.esa Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach. W rywalizacji wzięło udział 337 zawodników z 7 zgłoszonych szkół podstawowych ze Skierniewic. Szkoły wystawiały zawodników klas I-VI w konkurencjach indywidualnych i sztafetowych.

Dla zawodników z klas I była to pierwsza tego rodzaju impreza. Wręczono dyplomy oraz słodki upominek. Następnie pierwszaki uroczyście otworzyły wydarzenie, biorąc udział w defiladzie szkół. Tym samym zainaugurowały oficjalnie Szkolną Ligę Pływacką w roku szkolnym 2017/2018.

Organizacja przebiegła bardzo sprawnie. Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej przewidziano pamiątkowe medale. Po zakończeniu rywalizacji II blok zawodów przywitali uczniowie klas IV-VI, u których przewidziane były 3 konkurencje indywidualne. Zawody zakończono zgodnie z planem, wręczono pamiątkowe medale dla zwycięzców. Kolejna, tym razem wiosenna edycja Szkolnej Ligi Pływackiej zaplanowana jest na kwiecień. Gratulujemy zawodnikom i do zobaczenia na wiosnę!

Wyniki:

- klasy I-III

- klasy IV-VI

- klasyfikacja generalna